Na zamówienie

Podobają Wam się domy które projektujemy i budujemy. Lubicie to że szanujemy Wasze obawy związane z wyborem nowego miejsca. Wzbudziliśmy Wasze zaufanie i doceniacie nasze zaangażowanie w inwestycję od początku do końca.
Ale… Nie podoba Wam się widok za oknem. Obawiacie się że jest za blisko do sąsiada a za daleko do autostrady. Macie dowolny powód żeby nie wybrać żadnej z oferowanych przez nas gotowej propozycji.

W przypadku tak ważnej decyzji „ale ” nie powinno istnieć.

Proponujemy indywidualne stworzenie Waszego nowego domu.

Znajdziemy to miejsce

Zaczniemy od jak najlepszego poznania Waszych potrzeb i sprecyzowania celu.
Znajdziemy działkę w miejscu, które może Wam odpowiadać. Poświęcimy czas na przygotowanie kilku propozycji, porównanie ich i przygotowanie zestawienia, które w czytelny sposób pokaże zalety i wady każdej z lokalizacji – pozwalając Wam podjąć decyzję.

Od samego początku z myślą o funkcji i wyglądzie domu w którym chcecie mieszkać.

Powrót

Sprawdzimy możliwości

Zrobimy dokładną analizę działki która jest dla Was potencjalnie atrakcyjna. Sprawdzimy możliwości zabudowy jakie daje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W przypadku jego braku – przeanalizujemy pod kątem uzyskania decyzji o warunkach zabudowy.
Upewnimy się, że jest odpowiedni dostęp do mediów i możliwość połączenia z drogą, a jeśli pojawią się wątpliwości – zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.
Sprawdzimy czy grunt na którym staną fundamenty zapewni mu odpowiednie oparcie i czy granice na mapie pokrywają się z rzeczywistością.
Zweryfikujemy sytuację prawną.

Zminimalizujemy ryzyko jakie wiąże się z zakupem ziemi przeznaczonej na budowę Waszego domu.

Powrót

Zaprojektujemy

Czyli – zrobimy to co najważniejsze.

Na tym etapie znamy już Wasze potrzeby – i w oparciu o tą wiedzę przygotujemy projekt koncepcyjny, który z dużą dokładnością pokaże  Wasz przyszły dom. W tej fazie projektu zadamy Wam mnóstwo pytań: w jaki sposób przygotowujecie posiłki, czy prysznic to dla Was tylko komplet do espresso – czy może zasłużony relaks. Czy rower w garażu służy przejażdżkom – a może często trzeba go porządnie umyć i naprawić. Czy robicie zapasy. Czy w pokoju gościnnym rzeczywiście mieszkają goście.

To będzie nasza wspólna praca; wiemy z doświadczenia, że również obopólna przyjemność:)
Następne kroki to projekt budowlany, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę i projekt wykonawczy. Tą część pracy wykonają nasi architekci i inżynierowie a Wy możecie zająć się swoimi sprawami.

Powrót

Zbudujemy

Potrafimy budować.

Wiemy jak dobrze zorganizować budowę, koordynować prace, nadzorować. Współpracujemy tylko z wykonawcami których znamy z poprzednich realizacji, albo o których z pewnego źródła wiemy, że są godni zaufania. Podczas budowy ściśle trzymamy się projektów. Materiały i technologie które stosujemy są sprawdzone i najwyższej jakości. Dobieramy je precyzyjnie aby jak najlepiej spełniły zadanie które przed nami postawiliście.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do sposobu i jakości wykonania – nadzorując je na bieżąco na budowie. To pozwala mieć pewność, że prawie w 100% wykluczymy możliwość wystąpienia usterki, a Wasz dom będzie pewny i solidny.

Powrót

Wykończymy

Najpierw projekt wnętrz.

Jeśli powierzycie nam wykończenie, wyposażenie i umeblowanie Waszego domu – będziecie mogli mieć pewność, że całość będzie spójna i solidnie wykonana. Wiemy jak zaprojektować wnętrza – tak aby nie znudziły się Wam, aby odpowiadały Waszym potrzebom i budżetowi. Wiemy jak dobrać materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia żeby razem tworzyły wysoki standard, nie zużywały się bardziej niż powinny i były praktyczne w utrzymaniu.
Na tym etapie ważniejsze od wielkości budżetu są dobry pomysł na wnętrze i jego odpowiednia realizacja. Każdy z elementów zostanie przez nas racjonalnie dobrany.
Dzięki temu piękno nie wykluczy ergonomii, a trwałość – oszczędności.

Powrót

Spersonalizujemy

Wasz nowy dom musi dawać Wam poczucie, że jest dokładnie taki jakim chcieliście go widzieć.
Spełnia funkcje które są dla Was ważne i nie posiada elementów które są zbędne i z których nie korzystacie. Odpowiada Waszym potrzebom, niczego w nim nie brakuje – ale też nie ma w nim rzeczy niepotrzebnych.

Wasz dom jest do Was   d o p a s o w a n y.

Możemy zaprojektować i wykonać instalację inteligentnego sterowania budynkiem. Będzie m.in. precyzyjnie sterowała ogrzewaniem i pozwoli zracjonalizować koszty utrzymania domu. Kotłownię wyposażyć w integrator Smart-CO, który pozwoli na dodawanie i odejmowanie dowolnych źródeł ciepła bez konieczności przebudowy systemu.
Możemy zbudować wentylowaną spiżarnię, albo dodatkową pralnię przy sypialni. Wydzielić pokój gościnny wraz z łazienką i garderobą, kiedy przychodzi czas opieki nad osobą starszą.
Możemy indywidualnie zaprojektować i wykonać schody i meble.

Powrót